Oryginalna,długa bluza wykonana z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny dresowej. Posiada kaptur i kieszonkę, ma dłuższy tył. Najnowszy fason! Należy prać w niskiej temperaturze do 40 stopni na lewej stronie.  (Kolor rzeczywisty może różnić się nieznacznie od przedstawionego na zdjęciu.)

Oryginalna,długa bluza wykonana z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny dresowej. Posiada kaptur i kieszonkę, ma dłuższy tył. Najnowszy fason! Należy prać w niskiej temperaturze do 40 stopni na lewej stronie. (Kolor rzeczywisty może różnić się nieznacznie od przedstawionego na zdjęciu.)

Kardigan

Kardigan

Ponczo, narzutka

See what's for sale by AsDidy on Storenvy, the home of independent small businesses all over the world.

kardigan handmade

kardigan handmade

SHAMAK by "SZUM" bluza męska grey

SHAMAK by "SZUM" bluza męska grey

Bluza oversize "Palmeta"

Oversize blouse with embroidered patterns in Kashubian is made of thick fabric.

Bluza  "Granat"

Blouse with embroidered patterns in Kashubian is made of thick fabric.

Sweter na ukos - Navaho

Sweter na ukos - Navaho – Artillo.

Sweter - Navaho

Sweter - Navaho

Bluza zapinana na ukos, wykonana z ciepłego materiału dresowego, 100% bawełna. Posiada kieszonki i kaptur w szpic. Bardzo oryginalna, wygodna i ciepła. Należy prać w niskiej temperaturze do 40 stopni na lewej stronie.

Bluza na ukos - Navaho – Artillo.

Wygodna i oryginalna bluza/wdzianko, wykonana z wysokiej jakości czarnej dzianiny bawełnianej, dodatki z żółtego sztruksu. Należy prać w niskiej temperaturze do 40 stopni na lewej stronie.  (Kolor rzeczywisty może różnić się nieznacznie od przedstawionego na zdjęciu.)

Wygodna i oryginalna bluza/wdzianko, wykonana z wysokiej jakości czarnej dzianiny bawełnianej, dodatki z żółtego sztruksu. Należy prać w niskiej temperaturze do 40 stopni na lewej stronie. (Kolor rzeczywisty może różnić się nieznacznie od przedstawionego na zdjęciu.)

Pinterest
Search