Artworks from BÁV 65nd Art Auction / BÁV 65. Művészeti Aukció /

Válogatás a 2014. november 11-12-13-án megrendezendő BÁV 65. Művészeti aukciójának kínálatából / Selected works of BÁV 65nd Art Auction on 11-13rd of November, 2014 http://www.bav.hu/img/pdf/BAV_65MA_Katalogus.pdf
57 Pinek51 követő
587. Zsolnay szecessziós dísztál, porcelánfajansz. Dekorterv: Zsolnay Júlia, Pécs, 1899. Kikiáltási ára: 450.000 Ft.

Iványi Grünwald Béla: Római villakert Kikiáltási ára: 3.800.000 Ft

Madarász Viktor: Urbinói vénusz Kikiáltási ára: 3.600.000 Ft

Márffy Ödön: Akt szabadban Kikiáltási ára: 1.200.000 Ft

Melltű függő, 14 K arany, 6 régi csiszolású briliáns, 29 apró briliáns, 4 apró gyémánt, 1900 körül. Kikiáltási ára: 320.000 Ft / 1067 Euro http://www.bav.hu/img/pdf/BAV_65MA_Katalogus.pdf

Rosenthal kisplasztika - Janine Porcelán, színes festéssel. Nyolcszögletű, áttört talapzaton álló táncosnő. Modellőr: Dorothea Charol, 1926. Jelzett: Rosenhal, Bavaria, 1927. M.: 33,5 cm Kikiáltási ár: 120 000 Ft Katalógus szám: 525

3 darabos art deco kiöntőgarnitúra, Ezüst, Pest, 1940. körül Kikiáltási ára: 240.000 Ft  Jobbra: Pesti ard deco szalvétartartó, ezüst, 1920 körül, kikiáltási ára: 20.000 Ft

Gruber Béla: Csendélet kenyérrel Kikiáltási ára: 1.800.000 Ft

Kmetty János: Gyárak Kikiáltási ára: 1.800.000 Ft

Molnár C. Pál: Jelenés Kikiáltási ára: 550.000 Ft

Keresés