Világkupa

Kapcsolódó témakörök felfedezése

Nyári budapesti programajánló | WeLoveBudapest.com Budapest ad otthont a világ egyik legnívósabb extrémsport versenyének, a FISE World Series (FWS) egyik világkupa döntőjének augusztus 16. és 19. között. A rendezvényen gördeszkások, BMX-esek, görkorcsolyások és mountain bike-osok mutatnak be látványos és életveszélyes mutatványokat. A versenyen 55 országból, több mint kétezer versenyző mutatkozik be profi, senior és amatőr kategóriában.

Poór Brigitta ezüstérmes a spanyolországi XTERRA World Tour világkupa futamon

Poór Brigitta világkupa győzelme Máltán az extrém tereptriatlon futamon

Benkó Barbara 21., Jolanda Neff nyert Nove Mestoban a montis világkupa XCO futamán

A pálya  (Lovas világkupa) Fotó: Vásárhelyi Dávid - Hír7

A pálya (Lovas világkupa) Fotó: Vásárhelyi Dávid - Hír7

Détár Enikő a Lovas világkupán (Lovas világkupa) Fotó: Vásárhelyi Dávid - Hír7

UNIQA Lovas Világkupa 2014 - Hatosfogat karüsszel

A Heidum Bernadett, Bácskai Sára Luca, Jászapáti Petra, Keszler Andrea összeállítású magyar váltó ezüstérmet nyert a rövidpályás gyorskorcsolyázók drezdai világkupa-versenyének vasárnapi napján.

Lajos Kassai archery demonstration This is incredible!