~Gaaf slinger-idee m.b.v. rietjes~

mommo design: IKEA HACKS - IKEA straw bunting - cute display idea for stall

Circus Theme, Craft, Clowns, Le Cirque, Colouring In, Activities, Teachers, Libraries, Cute Stuff

Olympic "medals" for a work potluck. Just ribbon attached to candy. They were a hit! game prizes for kids

Glücksbringer / lucky charms. A little something to make them squeal with delight! Pig snacks for a pig care package- treats to go hog wild over.

Glücksbringer / lucky charms, love my piglets - made by me - Natascha Sirk Sold out at Kunsterbunt

Lady of the White Woods Barbie.

2015 Lady of the White Woods™ Barbie® (Faraway Forest Collection) designed by Bill Greening. GOLD LABEL no more than 7700 dolls produced worldwide.

PET LAHEV1L OD COLY,POLYSTYR. KOULI 8 CM,TAVNOU PISTOLI,VLNITÝ a BAREVNÝ KARTON,MALOU POLYSTYR. KULIČKU 1 CM,KREPOVÝ PAPÍR,ROUNO na  VLASY,BÍLÝ LATEX,ORANŽOVOU TEMPERU.  LAHEV polepit VLNITÝM PAPÍREM.HLAVU NATŘELA BÍLÝM LATEXEM+ KAPKOU ORANŽOVÉ,RUCE JSOU POSKLÁDANÝ OBDÉLNÍK ,NOŽKY TAKOVÉ SLZY,NALEPILA VLASY,ČEPICI Z KARTONU SLOŽENÁ DO KUŽELU,NOSÍK Z ČERVENÉ(FIXEM OBARVENÉ) KULIČKY,KREJZLÍK POD KRKEM NASTEHOVANÝ KREPOVÝ PAPÍR. CELÝ ŠAŠEK SLEPOVANÝ PISTOLÍ A DOZDOBENÝ KULIČKAMA Z KREPÁKU.

PET LAHEV1L OD COLY,POLYSTYR. KOULI 8 CM,TAVNOU PISTOLI,VLNITÝ a BAREVNÝ KARTON,MALOU POLYSTYR. KULIČKU 1 CM,KREPOVÝ PAPÍR,ROUNO na VLASY,BÍLÝ LATEX,ORANŽOVOU TEMPERU. LAHEV polepit VLNITÝM PAPÍREM.HLAVU NATŘELA BÍLÝM LATEXEM+ KAPKOU ORANŽOVÉ,RUCE JSOU POSKLÁDANÝ OBDÉLNÍK ,NOŽKY TAKOVÉ SLZY,NALEPILA VLASY,ČEPICI Z KARTONU SLOŽENÁ DO KUŽELU,NOSÍK Z ČERVENÉ(FIXEM OBARVENÉ) KULIČKY,KREJZLÍK POD KRKEM NASTEHOVANÝ KREPOVÝ PAPÍR. CELÝ ŠAŠEK SLEPOVANÝ PISTOLÍ A DOZDOBENÝ KULIČKAMA Z KREPÁKU.

Pinterest
Search