•
50
Followers
Tóth Viktor
Ironman Világbajnokság 2015 Hawaii, Frodeno és Ryf győzelmével Hawaii, Triathlon, Role Models, Iron Man, Racing, Wrestling, Baseball Cards, Sports, Templates
Role ModelsWrestlingBaseball CardsSports

Ironman Világbajnokság 2015 Hawaii, Frodeno és Ryf győzelmével

Az Ironman világbajnokság ismét hatalmas meglepetésekkel ért véget - a nőknél Daniela Ryf, a férfiaknál parádés befutóval Jan Frodeno szerezte meg a győzelmet.

IRONMAN 70.3 BUDAPEST új-zélandi és ír győzelem a triatlon ünnepi versenyén Budapest, European Tour

IRONMAN 70.3 BUDAPEST új-zélandi és ír győzelem a triatlon ünnepi versenyén

A második IRONMAN 70.3 Budapest a férfiaknál az új-zélandi világbajnok, Terenzo Bozzone, a nőknél pedig az ír Eimear Mullan győzelmével ért véget. A nemzetközi mezőnyben 1360 egyéni induló és 68 váltó tette próbára felkészültségét az 1,9 kilométer úszásból, 90 kilométer kerékpáros és 21,1 kilométer futásból álló triatlonversenyen.

Benkó Barbara 21., Jolanda Neff nyert Nove Mestoban a montis világkupa XCO futamán Barbie, Racing, Baseball Cards, Sports, Dirtbikes, Running, Hs Sports, Auto Racing, Excercise

Benkó Barbara 21., Jolanda Neff nyert Nove Mestoban a montis világkupa XCO futamán

Nove Mestoban rendezték az idei UCI Mountain Bike világkupa sorozat első XCO állomását. A helyszín az elmúlt két évben nagy presztízst vívott ki magának mind a nézők, mind a versenyzők között, elnyerte a legjobb XCE/XCO helyszín címét 2013-ban és 2014-ben is.

Libegő trail terepfutás 2019 ajánló Budapest, Trail, Racing, Outdoor, Running, Outdoors, Auto Racing, Outdoor Living, Garden

Libegő trail terepfutás 2019 ajánló

Egy igazán különleges terepfutó versenyt ajánlunk, szinte Budapest szívében, gyönyörű környezetben - és bármilyen összehasonlítást is figyelembe véve is extrém kihívásnak számító pályán! 25 km alatt 1550 m szintemelkedés, nehéz, technikás, sziklás terepen! A csúcsról pedig többször is a csodálatos panorámában lehet gyönyörködni. Ki ne szeretne ezen futni? Ha egy igazán kemény kihívást szeretnél teljesíteni!

Poór Brigitta duplázott a tereptriatlon világkupán, ezúttal Cipruson győzött (+videó) Convenience Store, Racing, Convinience Store, Running, Auto Racing
Convinience StoreAuto Racing

Poór Brigitta duplázott a tereptriatlon világkupán, ezúttal Cipruson győzött (+videó)

A ciprusi világkupafutamon Poór Brigitta újabb sikert ért el – a győzelme azt is jelenti, hogy maga mögé utasította a chilei Barbara Riverost, aki a sportág jelenleg 2. helyen jegyzett versenyzője!

Ultra Trail Nagymaros - terepfutás a Dunakanyarban Ultra Trail, Racing, Running, Auto Racing
Auto Racing

Ultra Trail Nagymaros - terepfutás a Dunakanyarban

Egy csodaszép terepfutóversenyt ajánlunk, amelyet a Duna kanyarban, Nagymaroson rendeznek meg idén első alkalommal. Három távon teljesíthető a verseny, a Börzsöny csodaszép tavaszi természeti környezetében: 24, 55 és 90 km.

Ultrakék Trail Börzsöny terepfutás 2018 Trail, Racing, Plants, Running, Auto Racing, Planters, Plant, Planting
TrailAuto RacingPlantersPlant

Ultrakék Trail Börzsöny terepfutás 2018

Blue vibration - légy részese te is! Az UltraKék Trail során az indulók végig futhatják az Országos Kéktúra útvonalát, szakaszokban. Lehetőség van egyéniben, párban, vagy csapatban indulni. Az első verseny A Börzsönyön át vezet, Katalinpusztától Nagymarosig, április 29-én.

Világbajnoki bronzérmes Poór Brigitta a női tereptriatlon világbajnokságon Basketball Court, Racing, Sports, Running, Hs Sports, Auto Racing, Excercise, Sport, Exercise

Világbajnoki bronzérmes Poór Brigitta a női tereptriatlon világbajnokságon

Magyar sportoló még soha nem aratott ekkora sikert a tereptriatlon sportban, mint a soproni sportolónő, Poór Brigitta. Idei fantasztikus sikersorozata csúcsát a világbajnoki dobogó jelenti, ahova a világ legjobb és legtapasztaltabb versenyzői között állhatott fel. Poór korábban a X2S TEAM színeiben már volt U23 világbajnok és az „Év extrém sportolója”, de pályafutásának csúcsát az idei világbajnoki bronzérem jelenti.

Mester Bálint és Janó Anita győzelme a terepduatlon országos bajnokságon Racing, Wrestling, Sports, Janus, Running, Lucha Libre, Hs Sports, Auto Racing, Excercise

Mester Bálint és Janó Anita győzelme a terepduatlon országos bajnokságon

A 9. Életfa Terepfesztivál keretében megrendezett Terepduatlon Országos Bajnokságon az abszolút győzelmet Mester Bálint (X2S Superior TEAM)szerezte meg. A nőknél Janó Anita volt a leggyorsabb.

Az UCI ellenőre elégedett a Tour de Hongrie kerékpáros verseny rendezésével Tour, Racing, Hungary, Running, Auto Racing

Az UCI ellenőre elégedett a Tour de Hongrie kerékpáros verseny rendezésével

Laurent Idelot, a Nemzetközi Kerékpáros Szövetség (UCI) ellenőre szerint a vasárnap véget ért Tour de Hongrie biztonságos és szabályos volt. A francia sportdiplomata - akinek következő feladata a jövő szombaton kezdődő Vuelta a Espana ellenőrzése lesz - a szervezőknek adott interjújában azt nyilatkozta, számára a legnagyobb öröm az, ha tanácsaival segíteni tud, és elmondása szerint "Magyarországon a szervezők, a közreműködők és a versenybírók is nyitottak voltak erre".

Nemzetközi sikerek tereptriatlonban, Mester Bálint bronzérmes Basketball Court, Racing, Sports, Running, Hs Sports, Auto Racing, Excercise, Sport, Exercise

Nemzetközi sikerek tereptriatlonban, Mester Bálint bronzérmes

A szlovák tereptriatlon bajnokságon Selmecbányán Mester Bálint a X2S Superior TEAM versenyzője a dobogó harmadik fokára állhatott a férfiak között, Oberfrank Rezső szintén bronzérmet szerzett a juniorok között, Bognár Ábel pedig pedig ezüstérmet a serdülők között.

Boronkay Péter paratriatlon olimpiai előfutamon Rióban Rimmel, Mercedes Benz, Racing, Sports, Running, Hs Sports, Auto Racing, Excercise, Sport

Boronkay Péter paratriatlon olimpiai előfutamon Rióban

Boronkay Pèter (Mercedes Benz Gyár KMSE – Bátorfi Team) 9. helyen zárt a Rióban rendezett paralimpiai tesztversenyen. A minden eddiginél erősebb mezőnyben a kecskeméti sportoló a 750 m úszást a 10. helyen zárta, majd a 20 km kerékpáron tartotta a pozícióját, végül az 5 km futáson, a hazai pályán versenyző brazil ellenfelét sikerült lehagynia, ezzel a 9. helyen zárta a versenyt.

Kilian Jornet új pályacsúcsa a Mount Marathon extrém terepfutáson Kilian Jornet, Marathon, Racing, Sports, Running, Hs Sports, Marathons, Auto Racing, Excercise

Kilian Jornet új pályacsúcsa a Mount Marathon extrém terepfutáson

Legendás rövidtávú terepfutó versenyen a férfi és a női rekord is megdőlt, mindkettőt a SALOMON versenyzői érték el - Emelie Forsberg és Kilian Jornet. Mount Marathon, Alaska - táv 5km, szint 1000m fel és 1000m le. Talaj sziklás, köves, az időjárás szinte mindig nedves. A videón megtekinthetőek a pálya és a körülmények...

IX. Életfa terepfesztivál, terepduatlon OB 2015 Running Shoe Reviews, Running Inspiration, Feet Care, Trail Running, Hiking Boots, Running Shoes, Fashion Outfits, Sport, Sneakers
Running Shoe ReviewsRunning InspirationFeet CareHiking BootsSport

IX. Életfa terepfesztivál, terepduatlon OB 2015

Terepfesztiválok - terepsport események, életmód és gyerekprogramok, sport, mozgás, játék.

Tereptriatlon ranglista vezető helyen Poór Brigitta Bicycle, Racing, Vehicles, Running, Bicycle Kick, Auto Racing, Rolling Stock, Bike, Bmx
BicycleVehiclesBicycle KickAuto Racing

Tereptriatlon ranglista vezető helyen Poór Brigitta

Szombaton, Svájcban rendezték az XTERRA World Tour sorozat ötödik európai fordulóját, ahol Poór Brigitta hatalmas küzdelemben, rosszulléte ellenére a 2. helyen ért célba, így megerősítette vezető helyét a világranglistán. Poór Brigitta a Merida Maraton Team-CST Salomon versenyzője már az úszásban az élre állt, jól depózott és elsőként indult a nehéz hegyikerékpár pályára, nyomában az olimpikon cseh Erbenovával és a többszörös bajnok osztrák Carina Wasle-vel.

Sikeresen zárult a Running Warriors akadályfutás első magyar versenye Warriors, Racing, Outdoor, Running, Outdoors, Auto Racing, Outdoor Living, Garden, Military History

Sikeresen zárult a Running Warriors akadályfutás első magyar versenye

Szombaton került sor a Running Warriors akadályfutás első magyar futamára a Nógrád megyei Bánkon, ahol a különleges kalandpályán 2 távon indulhattak a résztvevők, de a gyerekeknek is alkalmuk volt kipróbálni az akadályfutás szépségeit. A hosszú „Predator” távon a győzelmet Sipiczki Csaba (X2S Superior TEAM) és Hernádi Eszter szerezték meg.